GENEL İLKELER

Genel İlkeleri ,Gizlilik İlkeleri ve Üyelik Sözleşmesi

Bu sözleşmeyi kabul etmekle, bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerinizin; tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla; saklanılmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlara yönelik olarak; Esas Organizasyon Turizm Ticaret ve Ltd. Şti ile ve  iştirakleri ile de paylaşılmasına 6563 sayılı yasa gereği izin vermiş bulunmaktasınız. 

Bu bilgiler sadece size sağlanacak hizmetlerin kusursuz sunulabilmesi, olası gönderilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi,ticari elektronik iletilerin (telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla) bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri güvenliği konusundaki hassasiyetimizi paylaşan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden 3.kişilere yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. 

Elektronik iletileri almayı reddetme hakkınız olup, sitemizde yer alan bağlantıdan her zaman yapabilirsiniz

 

( bir link verilerek aşağıdaki yazı çıkacak ve oraya aşağıdaki yazıdan sonra talebiyle ilgili onay butonları olacak)

Esas Organizasyon Turizm Ticaret ve Ltd. Şti. nin işletmekte olduğu markalar, tedarikçileri ve işbirliği içerisinde olduğu kuruluşlara ilişkin hizmet, reklam, ilan, kampanya ve faaliyetleri hakkında SMS almak İçin 085044466161 numaralı telefona "EVET" istemiyorsanız "HAYIR" sms mesajı atabilir,veya alttaki üyelikten ayrılma formunu doldurabilirsiniz.

Formun Üstü

Telefon numaranız 
 

+90555555555

 

 

Üyelikten çıkmak istiyorum